06

Kwiecień

3 lata ago

Budowle

Budowle
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

deweloper (13)Bardzo interesuje mnie zabudowa mojego miasta, dlatego też staram się o niej dowiedzieć jak najwięcej. Jego nietypowa architektura powoduje, że budzi ono zachwyt zarówno mieszkańców, jak i turystów. Znalazłam już zresztą wiele ciekawostek związanych z budowlami i placami, a zwłaszcza dotyczących ich nietypowego usytuowania. W Wydziale Nieruchomości Urzędu Miejskiego pozwolono mi obejrzeć i przeanalizować plany zabudowy z różnych lat, co pomogło mi sformułować pewne wnioski. Panie z Wydziału Nieruchomości skierowały mnie także do archiwum, gdzie mogłam obejrzeć inne dokumenty dotyczące zabudowy naszego miasta.
Kiedy zrozumiałam, dlaczego budynki są tak usytuowane, odkryłam również, dlaczego ich architektura jest tak zagadkowa. Każde kolejne odkrycie, każdy następny wniosek dawał mi mnóstwo radości i satysfakcji. Założyłam też bloga, którego tematyką była architektura naszego miasta i zamieszczałam na nim swoje odkrycia i przemyślenia. Dzięki temu mogłam się dzielić nimi z innymi ludźmi.

Zobacz także inne nasze artykuły tematyczne

Tag:
admin Administrator

Tagi: balayage kraków, Fotodepilacja Żary, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, szycie firan kędzierzyn, tanie taxi legnica, highlightersmink, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, usuwanie graffiti toruń, kubota l3200 cena, przesłony wodoszczelne, kinesiotaping bielsko biała