Nieruchomości Przewierty sterowane Kawalerka ? zalety i wady
06

Grudzień

3 lata ago

Kawalerka ? zalety i wady

Kawalerka ? zalety i wady
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

nieruchomosci (35)Kawalerka wydaje się mało atrakcyjną inwestycją. Takie mieszkania mają jednak zarówno wady i zalety. W niektórych przypadkach zakup niedużego, jednopokojowego mieszkania może okazać się dobrym pomysłem.

Na zakup kawalerki zazwyczaj decydują się osoby młode, które nie mają rodziny. W ich przypadku takie mieszkanie całkowicie wystarcza do zaspokojenia wszystkich potrzeb. Jednocześnie jego utrzymanie jest stosunkowo tanie i mało uciążliwe. Trzeba pamiętać, że większość osób kupuje mieszkanie na kredyt. Z tego powodu dla młodych osób zakup kawalerki będzie często jedynym rozwiązaniem, ponieważ na większe mieszkanie po prostu nie otrzymają kredytu lub spłata takiego zobowiązania będzie zbyt dużym obciążeniem finansowym.

Jakie są wady kawalerek? Oczywiście przede wszystkim mała powierzchnia. Najmniejsze kawalerki są wystarczające na potrzeby jednej osoby, trochę większe mogą pomieścić parę, jednak z pewnością nie są to mieszkania rodzinne i para posiadająca dzieci będzie musiała pomyśleć o innymi mieszkaniu.

Zobacz także inne nasze artykuły tematyczne

Tag:
admin Administrator

Tagi: osb stopfire, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, standy eliptyczne cena druku, żwir siany ostrów, Drepo zadaszenia tarasów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, redox extreme efekty, Tynk mozaikowy Lakma, balayage kraków, Fotoprzekaźnik Sick, biceps 34cm