23

Kwiecień

1 rok ago

Mieszkania dla młodych

Mieszkania dla młodych
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Mieszkania dla mlodych (7)Mieszkania dla młodych ludzi to temat bardzo popularny, a ponieważ wymaga dokładnej analizy i wiąże się z zaplanowanie swojej przyszłości oraz stanowi bardzo ciężkie wyzwanie finansowe, warto się nad nim zastanowić.

W tym celu został stworzony specjalny program rządowy, który ma na celu pomoc młodym ludziom w uzyskaniu własnego lokalu.

Program skierowany jest do małżeństw, a także osób samotnych, których wiek nie przekracza 35 lat. Wszystkie osoby ubiegające się o dopłatę z wyżej przedstawionego programu nie mogą być posiadaczami lub współwłaścicielami mieszkania albo domu. Kwatera, którą takie osoby pragną nabyć wraz z pomocą rządową, musi być przeznaczona włącznie do spełniania potrzeb mieszkaniowych.

Ważną informacją jest również fakt, że nie występują żadne ograniczenia w stosunku do wysokości zarobków osób ubiegających się o dofinansowanie.

Takie dofinansowanie musi być przeznaczone na nieruchomość pochodzącą z rynku pierwotnego, czyli wprost od spółdzielni mieszkaniowej, albo dewelopera.

Zobacz także inne nasze artykuły tematyczne

Tag:
admin Administrator

Tagi: balayage fryzjer kraków, bcaa katowice sklep, Tynk silikonowy Lakma, Szamba Betonowe Piaseczno, vetrex okna bielsko biała, markizy Kęty, przeszczep łąkotki warszawa, kaplica Santori, plisy Oświęcim, osb stopfire, standy eliptyczne cena druku