26

Kwiecień

2 lata ago

Terakota, płytki

Terakota, płytki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

 

remonty (3)Najbardziej modnym jak i wygodnym w utrzymaniu rozwiązaniem dla podłóg i ścian jest glazura, płytki. Jest to nawierzchnia gładka i łatwa do czyszczenia. Wystarczy wilgotna szmatka i jest czysto. Firma Armarobud specjalizuje się w układaniu takich nawierzchni. Trzeba pamiętać, że ułożenie płytek na ścianie czy podłodze wymaga dużej precyzji. Wiąże się to z tym, żeby nie było zagłębień jak i tym, żeby utrzymać pion czy poziom. Dodatkowo odstępy między kaflami powinny być równe i wypełnione fugami. Firma Armarobud posiada w szeregach swojej kadry płytkarzy, którzy potrafią wykonywać taką usługę zgodnie z Prawem Budowlanym jak i sztuką budowlaną. Ofertę możecie sprawdzić na  http://amarobud.pl – Armarobud.

Do tak precyzyjnych prac nie powinno się zabierać samemu, nie mając żadnego doświadczenia. Może się to zakończyć tym, że w połowie pomieszczenia podczas mycia podłóg będzie stała woda lub po paru dniach płytki odpadną nam ze ścian. Ułożenie płytek wiąże się nie tylko z tym, żeby było równo, ale jednocześnie z odpowiednią ilością położonego kleju, żeby płytka nie spadła albo w wyniku zbyt małej ilości albo zbyt dużej ilości kleju.

Zobacz także inne nasze artykuły tematyczne

Tag:
admin Administrator

Tagi: redox extreme efekty, drążenie foremników, Stojaki na ulotki - Brooklyn, złomowanie auta tarnobrzeg, turnabol, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, kubota l3200 cena, blog początkującego elektronika, Usuwanie owłosienia żary, trioxygen 5, przesłony wodoszczelne